about-us-bg

אתי ונעמה

אתי ונעמההוא קייטרינג משפחתי, הפועל בהצלחה בתחום האירועים הפרטיים והעסקיים כבר יותר מ– 15 שנה ומתמחה בחתונות ובאירועים בהשתתפות מאות אורחים. קייטרינג אתי ונעמה החל את דרכו במטבח המשפחתי של משפחת אגוזי, אך תוך שנים ספורות צמח במהירות ועבר למבנה מרווח באזור התעשייה שכניה. קייטרינג אתי ונעמה הוא עסק המשלב שני דורות: אתי, אם המשפחה וילדיה נעמה וגל, המשמשים כבעלי החברה. שילוב זה מבטיח ללקוחות הקייטרינג תפריט מובחר ועשיר הנובע מניסיון קולינרי בן עשרות שנים, יחד עם חשיבה צעירה, רעננה ועכשווית.
קייטרינג אתי ונעמה מעסיק עשרות עובדים תושבי משגב והסביבה וממשיך להשתבח כיין טוב במגוון אירועים איכותיים ומוקפדים: אירועים בשריים, חלביים, צמחוניים וטבעוניים, המבוססים על תוצרת מקומית כשמן זית ישראלי, עשבי תיבול ופירות עסיסיים, המסמלים, יותר מכל, את השורשיות ואת אהבת הארץ המאפיינת את בני המשפחה.לקייטרינג אתי ונעמה רישיון עסק, רישיון ממשרד הבריאות ותעודת כשרות בשרית וחלבית. היכולת של צוות הקייטרינג להתאים כל אירוע ללקוח ככפפה ליד, באה לידי ביטוי בכל פרט באירועהחל מייעוץ הסטיילינג ועד הבחירה קפדנית של הספקים. כל אלו הופכים יחדיו כל חלום, למציאות.

האנשים . הטעמים . החוויה

אתי אגוזי / מייסדת החברה

אתי הגינגית, המתגוררת בישוב שכניה בגוש שגב, היא המנועשל משפחת אגוזי, היוזמת והמייסדת של קייטרינגאתי ונעמה“. את ניסיונה הרב, צברה אתי בתפקיד רכזת ועדת החתונות של קיבוץ אשדות יעקב ולאחר שעזבה את הקיבוץ, החליטה ליישם את יכולותיה וכשרונה בתחום הקייטרינג. כיום אתי אחראית על ניהול המטבח, על צוות הטבחיות ועל הספקים השונים ובעיקר חיה ונושמת את המטבח: הקייטרינג הוא בנשמתי. כל אירוע זכור וכל לקוח נכנס למשפחה. הכל נעשה באהבה גדולה… אני אוהבת לארח ונהנית מהידיעה שמרגישים אצלנו כמו בבית.”

eti
gal

גל אגוזי / בעלים

גל, נשוי לדניאל ואב לאוריה, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהולגל החל את דרכו בעולם ההסעדה כמלצר לפני כ-15 שנה ומאז מילא מספר תפקידים וביניהם אחראי מלצרים, ברמן ואחראי משמרת מסעדות מהמובילות בישראל. הידע האקדמי והניסיון המקצועי שצבר בשטח, מאפשרים לגל להגיע לרמות ניהול גבוהות ותורמים לו בתפקידו הנוכחי כבעל הקייטרינג וכמנהל אירועים אישי, המכיר את צורכי לקוחותיו ומספק להם רמת שירות שאין דומה לה.   

מעבר לידע האקדמי והמעשי שצברתי, זיהיתי את תחום משאבי האנוש בחברה כאחד התחומים החשובים להצלחתנו ולכן לקחתי על עצמי את משימת הטיפוח של עובדי החברה. אני מכיר את כולם ברמה האישית ולעיתים אני אף משמש כמנטור לעובדים הצעירים, בכל הנוגע לשירות הצבאי, שנת שירות, לימודים ועוד…”

נעמה חייט / בעלים

נעמה, בתה של אתי, נשואה לעומרי, אם לגילי והגר ומתגוררת בכפר יחזקאל אשר בעמק יזרעאלבשנת 2000 נעמה סיימה את לימודי הטבחות בדן גורמהחיפה ומאז צברה ניסיון עשיר בעולם האירועים. נעמה מלווה וזוכרת כל זוג בהם טיפלה, מתחברת אליהם במהירות ומלווה אותם באופן אישי ונינוח לקראת האירוע ובמהלכו.

אני זוכרת כל מקום אליו הרחקנו והגענו, קרחת יער, חוף ים, מערה עתיקה. במשך השנים התווספו לנו המון לקוחות מאושרים שהפכו להיות ממש בני משפחה. אנחנו נמצאים איתם ברגעים המיוחדים שלהם החל מהשיחה הראשונה, מלווים, מייעצים ומחבקים אותם ברגעים השמורים רק להם“.

naama
tzevet

הצוות

צוות העובדים האיכותי בקייטרינג אתי ונעמה, החל מהטבחיות הוותיקות והמנוסות ועד המלצרים האדיבים, הוא צוות שכל בעל חברה מייחל להם: מקצועיים, אדיבים, אחראים ומיוחדים. צוות זה עומד מאחורי כל אירוע וכל הצלחה, עם עשרות ידיים עובדות המבשלות, מתבלות, לשות, מגישות, מפנות, מנקות ובעיקר מעניקות לחוגגים המון אהבהמכל הלב. צוות המלצרים של קייטרינג אתי ונעמה, המהווה חלק בלתי נפרד מהחברה, מבוסס על צעירי המועצה האזורית משגב והוא גורף מחמאות רבות על רמת השירות בכל אירוע.